شنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۳
خانه / فیبر نوری 12 کر / خرید عمده فیبر نوری ۱۲ کر دفنی OBUC رفسنجان
بنر مرکز سیم و کابل ایران

خرید عمده فیبر نوری ۱۲ کر دفنی OBUC رفسنجان

مرکز فروش آراد کابل، فیبر نوری ۱۲ کر دفنی OBUC رفسنجان را به قیمت خرید عمده در بازار لاله زار عرضه می کند. فیبر نوری دارای پهنای باند بسیار بالاتر از کابل های معمولی است و با آن می توان داده های تصویر، صوت و داده های دیگر را به راحتی با پهنای باند بالا انتقال داد.
فیبر نوری 12 کر دفنی OBUC

مشخصات فنی فیبر نوری ۱۲ کر دفنی OBUC و کاربرد آن

تار نوری یا فیبر نوری  OPTIC FIBERرشته باریک و بلندی از یک ماده شفاف مثل شیشه (سیلیکا) یا پلاستیک است که می تواند نوری را که از یک سر به آن وارد شده، از سر دیگر خارج کند.

این کابل ها شامل تعدادی رشته های شیشه است که هر کدام از آنها  فقط کمی از موی انسان باریک تر هستند. مرکز هر رشته، هسته یا CORE نامیده می شود که مسیر نور برای حرکت را فراهم می کند هسته یا CORE با یک لایه شیشه بنام Cladding (روکش) که نور را انتقال می دهد احاطه شده تا از هدر رفت سیگنال جلوگیری شود و به نور اجازه دهد تا در طول کابل حرکت کند.

کابل فیبر نوری سیگنال های ارتباطی را با استفاده از پالس های نوری تولید شده توسط لیزر های کوچک یا ال ای دی انتقال می دهند.

این کابل ها دارای دو لایه محافظ پلیمری (دبل شیلد) که در بین آن ها یک محافظ حلقه ای از نوع استیل برای دوام در شرایط سخت محیطی و استحکام کابل در نظر گرفته شده است.

این کابل ها در دو نوع

  • OBFC (ژله ای )
  • OBUC (خشک)

تولید و عرضه می شوند.

فیبر نوری ۱۲ کر دفنی OBUC مستقیما در داخل خاک قرار گرفته و در برابر خوردگی و شرایط آب و هوایی مقاوم می باشد و بیشتر در شبکه های زیر ساخت و مسافت های طولانی بین شهری پرکاربرد است.

فیبر نوری ۱۲ کر خاکی مناسب برای

  • دفن مستقیم زیر خاک
  • کابل خارج ساختمان و مسافت های طولانی
  • استفاده در محیط های خشن طبیعی با دوام بالا
  • استفاده در محیط هایی که جانوران جونده مثل موش دارد

فیبر نوری 12 کر دفنی OBUC

بهترین برند های تولید کننده فیبر نوری ۱۲ کر دفنی OBUC در ایران

بهترین برند های تولید کننده فیبر نوری ۱۲ کر دفنی OBUC در ایران با قیمت های متنوع و استاندارد موجود و قابل عرضه در آراد کابل عبارتند از:

  • شهید قندی یزد
  • رفسنجان

که تمامی محصولات این برند های مطرح در لیست فروش آراد کابل قرار دارد.

بدون تردید تمامی تولیدات این برند های معتبر باکیفیت، استاندارد، مورد تایید توانیر و دارای گواهی نامه معتبر هستند.

فیبر نوری 12 کر دفنی OBUC

ثبت سفارش خرید فیبر نوری ۱۲ کر دفنی OBUC به قیمت عمده

آراد کابل همواره بهترین قیمت بازار را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. در صورت نیاز، کارشناسان فنی ما به شما مشاوره رایگان خواهند داد.

مشتریان از سراسر ایران می توانند سفارش خرید فیبر نوری ۱۲ کر دفنی OBUC به قیمت عمده را از طریق واحد فروش آراد کابل ثبت نمایند و پس از تکمیل فرایند خرید ۲۴ ساعت بعد سفارش خود را از طریق باربری در شهر محل سکونت خود تحویل بگیرند.

بنر آراد کابل

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری 12 کور AMP

فیبر نوری ۱۲ کور AMP آمریکا خاکی OUTDOOR نمایندگی تهران

فیبر نوری 12 کور AMP آمریکا با قیمت فروش ویژه در مرکز پخش فیبر نوری در تهران به مشتریان و پروژه های مخابراتی در سراسر ایران ارائه می شود. این کابل ها از پرکاربرد ترین فیبر های نوری موجود در بازار است.

دیدگاهتان را بنویسید