پنجشنبه , خرداد ۳ ۱۴۰۳
خانه / تجهیزات فیبر نوری / مرکز پخش تجهیزات فیبر نوری نگزنس
بنر مرکز سیم و کابل ایران

مرکز پخش تجهیزات فیبر نوری نگزنس

مرکز خرید تجهیزات فیبر نوری نگزنس که انواع فیبر نوری و پچ پنل، پچ کورد فیبر نوری، پیگتیل فیبر نوری و آداپتور فیبر نوری نگزنس را به پروژه های مخابراتی عرضه می کند، شرکت آراد کابل می باشد. در این مجموعه تمامی وسایل تست شبکه فیبر نوری نیز عرضه می شود.

امروزه با گسترش شبکه های مخابراتی و استفاده از فیبر نوری در پروژه ها به جای کابل های مسی، تجهیزات فیبر نوری یکی از پرکاربردترین اقلام در پروژه های مختلف به شمار می رود.
تجهیزات فیبر نوری توسط برند های مختلفی تولید شده و به بازار عرضه شده است که یکی از نام آشنا ترین برند های موجود در بازار کشور، تجهیزات فیبر نوری نگزنس می باشد.

تجهیزات فیبر نوری نگزنس

تجهیزات فیبر نوری نگزنس که در این مجموعه ارائه می شود:

  • آداپتور فیبر نوری نگزنس
  • پچ کورد فیبر نوری نگزنس
  • پیگتیل فیبر نوری نگزنس
  • پچ پنل فیبر نوری نگزنس

می باشند.

کابل فیبر نوری و تجهیزات فیبر نوری نگزنس

در کنار تجهیزات فیبر نوری نگزنس، انواع کابل فیبر نوری این برند در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ کر به صورت خاکی و کانالی در این مرکز فروش به مشتریان ارائه می شود.
آراد کابل به عنوان مجری اجرایی بسیاری از پروژه های سراسر کشور تلاش کرده است تا با فروش انواع تجهیزات فیبر نوری نگزنس در کنار محصولات ایرانی نظیر شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان بتواند بهترین گزینه ها را به مشتریان این محصولات ارائه نماید.
در زمینه اجرای پروژه ها نیز تیم فنی این مجموعه آماده همکاری با پروژه های سراسر کشور می باشد تا در زمینه اجرا و تامین تجهیزات مورد نیاز آنها اقدام نماید.

انواع پچ کورد و پیگتیل فیبر نوری نگزنس

انواع پچ کورد و پیگتیل فیبر نوری نگزنس در نمونه های سینگل مود، مالتی مود و om3 در این مجموعه می تواند در هر تعدادی به مشتریان و پروژه های مخابراتی عرضه شود. همچنین پچ کورد های فیبر نوری نگزنس در انواع ST-ST، SC-LC، SC-SC،LC-LC،SC-ST،LC-ST، LC-LC OM4 و SC-LC OM3 نگزنس در این مجموعه عرضه می شود.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس

پچ کورد فیبر نوری NEXANS D

پچ پنل فیبر نوری نگزنس

آداپتور فیبر نوری نگزنس

انواع تجهیزات فیبر نوری در آراد کابل

علاوه بر برند نگزنس که در این مجموعه تجهیزات فیبر نوری آن به صورت تخصصی عرضه می شود، انواع فیبر نوری با برند های ایرانی و خارجی و همچنین تجهیزات فیبر نوری با برند های دیگر نیز عرضه می شود که تمامی محصولات توسط مجموعه بار ها مورد استفاده قرار گرفته و می تواند به صورت تضمینی در اختیار مشتریان قرار گیرد.

منبع : آراد کابل

بنر آراد کابل

دیدگاهتان را بنویسید