چهارشنبه , فروردین ۲۹ ۱۴۰۳
خانه / فیبر نوری 48 کور / فیبر نوری ۴۸ کور NZ دفنی
بنر مرکز سیم و کابل ایران

فیبر نوری ۴۸ کور NZ دفنی

فیبر نوری ۴۸ کور NZ دفنی یا فیبر نوری ۴۸ کور NZ obuc یکی از فیبر های نوری مهم در صنعت مخابرات است و به دلیل افت بسیار ناچیز در طول مسیر انتقال، توسط پروژه های مختلف استفاده می شود. این فیبر نوری نسبت به فیبر نوری ۴۸ کور nz قیمت بالاتری دارد و این مهم تنها به دلیل تار های نوری متفاوت این کابل های نوری می باشد.

شاید فیبر های نوری nz نسبت به فیبر نوری سینگل مد کاربرد کمتری داشته باشد، اما در پروژه های خاص ترجیح داده می شود که از این فیبر های نوری استفاده شود.

انتخاب مناسب فیبر نوری، تجهیزات فیبر نوری و آداپتور فیبر نوری مناسب هر کدام از انواع SM و NZ می تواند مهمترین گزینه هایی باشد که باید بدان توجه شود. این مجموعه به صورت کاملا تخصصی فیبر نوری و هر آنچه مربوط به آن می باشد را به شما ارائه می نماید. قیمت محصولات ما به صورت تضمینی مناسب ترین قیمت در بازار فیبر نوری می باشد.

فیبر نوری ۴۸ کور NZ به صورت خاکی و در انواع لوز تیوب تولید می شوند که در این مجموعه با برند فیبر نوری شهید قندی به مشتریان ارائه می شود.

انواع فیبر نوری ۴۸ کور NZ شهید قندی یزد

فیبر نوری ۴۸ کور NZ با برند شهید قندی یزد به صورت خاکی و کانالی تولید شده و به بازار عرضه می شود. این فیبر های نوری در انواع :

  •  ۴۸ کور NZ OBUC
  •  ۴۸ کور NZ OCUC 

در قرقره های ۴۰۰۰ متری موجود است.

فیبر نوری ۴۸ کور NZ

فیبر نوری NZ شهید قندی یزد در نمونه های مختلف

علاوه بر فیبر نوری ۴۸ کور NZ این کابل های نوری در انواع ۷۲ کور به صورت کانالی، ۲۴ کور به صورت خاکی و کانالی، ۱۶ کور به صورت (۴*۱+۶*۲) و همچنین در نمونه های ۱۲، ۸ و ۴ کور هوایی ossc سینگل جکت و دابل جکت تولید می شود. این مجموعه انواع فیبر نوری sm، mm و nz را به صورت عمده و خرده در اختیار شما قرار می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دنیای فیبر نوری

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
امتیاز
۵٫۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب ۰ (۰ امتیاز)
بنر آراد کابل

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری 48 کور

قیمت روز کابل فیبر نوری ۴۸ کور

قیمت کابل فیبر نوری ۴۸ کور خاکی، کانالی و هوایی در انواع obuc، ocuc و …

دیدگاهتان را بنویسید