پنجشنبه , خرداد ۳ ۱۴۰۳
خانه / فیبر نوری ocuc / فیبر نوری ۱۲ کور خاکی obuc obfc
بنر مرکز سیم و کابل ایران

فیبر نوری ۱۲ کور خاکی obuc obfc

فیبر نوری ۱۲ کور خاکی obuc در نوع لوز تیوب به صورت تخصصی در قرقره های ۴۰۰۰ متری در این مجموعه به پروژه های سراسر کشور عرضه می شود. این کابل ها با برند های ایرانی و خارجی می تواند در پروژه های مختلف استفاده شود. ساختمان فیبر نوری ۱۲ کر خاکی obuc به دلیل دارا بودن آرمورد در ساختمان کابل می تواند به صورت دفنی مورد استفاده قرار گیرد.

فیبر نوری لور تیوب به دلیل دارا بودن لوز در ساختمان کابل، می تواند تار های نوری را در خود جای داده و در دسته بندی های مشخص و با رنگ بندی مشخص طبقه بندی نمایند. فیبر نوری ۱۲ کر خاکی obuc لوز تیوب در نوع ۶*۲ دارای دو لوز بوده که هر کدام از لوز ها حاوی ۶ تار نوری می باشد.

استفاده از لوز در ساختمان فیبر نوری در قیمت فیبر نوری نیز تاثیر داشته و قیمت این نوع از کابل های فیبر نوری در مقایسه به فیبر های نوری ۱۲ کر ساده و بدون لوز بالاتر است.

برند های فیبر نوری ۱۲ کور خاکی obuc

برند های متعددی در ایران و خارج از کشور فیبر نوری ۱۲ کور خاکی obuc را تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهند. از میان برند های ایرانی می توان به شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان اشاره نمود که در این مرکز فروش نیز ارائه می شود. اما برند های خارجی تولید کننده این فیبر های نوری عبارتند از :

  • ETK ترکیه
  • Fiberland انگلستان
  • OFO عمان
  • لگراند فرانسه
  • نگزنس
  • USA-3m
  • Qualenet انگلستان
  • LEONI آلمان

فیبر نوری 12 کر خاکی obuc

از جمله تولید کنندگان فیبر نوری ۱۲ کور خاکی obuc می باشند. آراد کابل به صورت تخصصی انواع فیبر نوری، تجهیزات فیبر نوری و پچ کورد فیبر نوری را با برند های معتبر و به صورت تضمین شده عرضه می نماید.

خرید فیبر نوری و تجهیزات آن در صورت عدم آشنایی مشترین با این محصولات می تواند سخت و دشوار باشد. استفاده از مشاروه های کارشناسان فروش در این زمینه برای مشتریان این محصولات لازم و بلکه ضروری به نظر می رسد. در این راه در کنار شما خواهیم بود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دنیای فیبر نوری

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب ۵ (۵ امتیاز)
بنر آراد کابل

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری 12 کر

فیبر نوری ۱۲ کر خاکی رفسنجان

مجموعه آراد کابل، مرکز خرید فیبر نوری ۱۲ کر خاکی سینگل مود رفسنجان به قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید