سه شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۳
خانه / فیبر نوری سینگل مد / فیبر نوری سینگل مد Leoni آلمان
بنر مرکز سیم و کابل ایران

فیبر نوری سینگل مد Leoni آلمان

فروش فیبر نوری سینگل مد Leoni آلمان با تار های نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور leoni از طریق این مجموعه در کنار محصولات سایر برندها آغاز شده است. محصولات لئونی آلمان در انواع فیبر نوری، تجهیزات شبکه فیبر نوری و کابل شبکه cat6 و cat5 از برترین برند های موجود در بازار ایران به شمار می روند.
فیبر نوری سینگل مد Leoni به دلیل ساختار تارهای نوری استفاده شده در ساختمان آنها، اطلاعات را می توانند در مسافت های طولانی بدون کمترین تلفات و افت منتقل نمایند. این فیبر های نوری برای استفاده به صورت Indoor و Outdoor مناسب می باشند و بسیاری از پروژه های داخلی از مشتریان پر و پا قرص فیبر نوری ایران برند می باشند.
هر چند کیفیت تارهای نوری استفاده شده در تولید فیبرهای نوری متفاوت است، که این موضوع عامل مهمی در اختلاف قیمت فیبرهای نوری با برند های مختلف به شمار می رود. Leoni که به صورت تخصصی تمامی انواع فیبرهای نوری خاکی، کانالی و  armored را به صورت سینگل مد و مالتی مد تولید می کند، توانسته است در بازار ایران جایگاه مناسبی را برای خود دست و پا کند.

فیبر نوری سینگل مد Leoni

شناخت از نیازهای بازار و پروژه های داخل ایران باعث شده است که تولیدات این کارخانه تا حد زیادی بتواند پاسخگوی خلاء تولید فیبر نوری در ایران شود.
آراد کابل بزرگترین وارد کننده فیبر های نوری خارجی و عرضه کننده کابل های نوری داخلی، در سالهای اخیر توانسته است با فعالیت خود، به تنظیم بازار این نوع کابل ها کمک کند. 

برند های خارجی فیبر نوری در بازار ایران

علاوه بر اینکه فیبر نوری Leoni و سایر تجهیزات فیبر نوری ، آداپتور فیبر نوری این برند در بازار ایران شناخته شده می باشد، اما برند هایی نظیر:

  • فیبر نوری سینگل مد نگزنس
  • فیبر نوری فایبرلند
  • فیبر نوری TKF هلند
  • فیبر نوری ETK ترکیه
  • فیبر نوری USA-3M آمریکا
  • فیبر نوری Premiumline
  • فیبر نوری Draka دانمارک

از محصولات بسیار باکیفیت و استاندارد در بازار ایران می باشد که در آراد کابل نیز عرضه می شوند.

فیبر نوری سینگل مد Leoni و تولیدات مشابه داخلی

کارشناسان فروش آراد کابل به دلیل تولید انواع فیبر نوری سینگل مد در ایران توسط برند های :

  • فیبر نوری شهید قندی یزد
  • فیبر نوری تهران سیمین فر
  • فیبر نوری رفسنجان

همواره توصیه می کند برای حمایت از تولیدات داخلی و اشتغال ملی از مخصولات این برند ها استفاده نمایند. کیفیت انواع فیبرنوری سینگل مد ایرانی قابل رقابت با برند های خارجی و برتر دنیا بوده و تامین آن در زمان کمتر برای مشتریان ممکن می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دنیای فیبر نوری

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب ۰ (۰ امتیاز)
بنر آراد کابل

دیدگاهتان را بنویسید