پنجشنبه , خرداد ۳ ۱۴۰۳
خانه / فیبر نوری شهید قندی / نمایندگی فیبر نوری لوز تیوب شهید قندی
بنر مرکز سیم و کابل ایران

نمایندگی فیبر نوری لوز تیوب شهید قندی

فیبر نوری لوز تیوب شهید قندی یزد به آن دسته از فیبر های نوری sm، mm و nz گفته می شود که دارای ترکیب های ۶*۲، ۶*۴، ۱۲*۴، ۶*۸ و مانند این در تار های نوری بالاتر می باشند. این مشخصه ها به عنوان نمونه ۶*۸ دارای ۸ لوز تیوب می باشد که هر کدام از آنها دارای ۶ تار نوری می باشند. شهید قندی یزد از تولید کنندگان داخلی فیبر نوری لوز تیوب و کابل های مخابراتی مسی می باشد.

فیبر نوری لوز تیوب با برند های متعددی در این مجموعه و بازار ایران یافت می شود که کیفیت برند های مختلف، بسته به تولیدات آنها متفاوت است. تفاوت قیمت فیبر نوری لوز تیوب در نمونه های مشابه، غالبا به دلیل تار های نوری استفاده شده در ساختمان کابل می باشد و کیفیت تار های نوری، برند های مختلف را از یکدیگر متمایز می نماید.

شهید قندی یزد از تولید کنندگان فیبر نوری لوز تیوب در ایران از تار های نوری فوجیکورا ژاپنی در تولید فیبر های نوری مخابراتی خود استفاده می نماید و این محصولات تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران را دارا می باشند.

فیبر نوری لوز تیوب ۱۲ کر خاکی شهید قندی یزد

فیبر نوری لوز تیوب ۱۲ کر شهید قندی یزد با ترکیب ۶*۲ به صورت خاکی و دارای آرمورد تولید می شود. اگر این محصول شهید قندی یزد را به عنوان پرفروش ترین فیبر نوری در بازار یاد کنیم، به نکته اغراق آمیزی نپراخته ایم. این فیبر های نوری در قرقره های ۴۰۰۰ تا ۴۲۰۰ متری تولید می شوند و امکان برش این کابل ها در متراژ های پایین تر نیز وجود دارد. این نوع فیبر نوری به صورت موجود با هر متراژی در آراد کابل وجود داشته و می تواند به مشتریان ارائه شود.

فیبر نوری لوز تیوب 12 کر خاکی

فیبر نوری ۲۴ core لوز تیوب شهید قندی یزد

فیبر نوری ۲۴ core نیز مانند فیبر های نوری ۱۲ کر از پرکاربرد های فیبر های نوری به شمار می روند. این فیبر های نوری در انواع سینگل مود، مالتی مود و NZ تولید شده و می تواند در پروژه های مختلف بر حسب نیاز استفاده شود. اگر به اطلاعات فنی و دیتاشیت فیبر نوری ۲۴ core نیاز دارید می توانید از طریق لینک این کابل اقدام نمایید.

فیبر نوری 24 core

فیبر نوری لوز تیوب ۴۸ کور شهید قندی یزد

فیبر نوری ۴۸ کور  یکی دیگر از فیبر های نوری لوز تیوب می باشد که کاربرد آن به نسبت فیبر های ۱۲ و ۲۴ کمتر بوده اما در پروژه های متعدد بر حسب نیاز از این کابل ها استفاده می شود. این کابل ها دارای ۸ و ۱۲ لوز می باشند که نمونه ۶*۸ و ۱۲*۴ این کابل ها رایج است. نوع obuc، ocuc این کایل ها بسیار پرکاربردی می باشد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دنیای فیبر نوری

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب ۵ (۳ امتیاز)
بنر آراد کابل

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین فیبر نوری

خرید آنلاین فیبر نوری ۱۲ core قندی

خرید آنلاین فیبر نوری ۱۲ کور خاکی، کانالی و آرمورد شهید قندی یزد، خدمتی متفاوت …

دیدگاهتان را بنویسید