سه شنبه , مرداد ۲ ۱۴۰۳
خانه / فیبر نوری خاکی / پخش فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد
بنر مرکز سیم و کابل ایران

پخش فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد

پخش فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد در انواع sm، mm و nz آراد کابل می باشد که همکاری گسترده ای با پروژه های سراسر کشور در زمینه تامین کابل های مورد نیاز آنها دارد.  این کابل ها را می توان از پر مصرف ترین فیبر های نوری مخابراتی در سراسر کشور دانست.
فیبر های نوری خاکی که به صورت دفنی مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از فیبر های نوری مورد استفاده در بخش های مختلف است که نمونه های سینگل مود و مالتی مود این کابل ها را می توانید از مجموعه آراد کابل تهیه نمایید.
فیبر های نوری خاکی obuc شهید قندی یزد در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور موجود می باشد و شرکت های مختلف می توانند برای خرید این کابل ها، از مجموعه آراد کابل اقدام نمایند.

فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد

نمونه مالتی مود و nz این کابل ها نیز به صورت ویژه موجود بوده و در تعداد کور های مختلف قابل ارائه می باشد.
در صورتی که به دنبال خرید عمده انواع فیبر های نوری شهید قندی می باشید، همکاران در واحد فروش آماده همکاری با شما می باشد.

تضمین قیمت مناسب توسط نمایندگی فیبر نوری خاکی

همکاران این مجموعه در واحد فروش به پروژه های مختلف این تضمین را می دهند که قیمت ارائه شده به آنها بهترین قیمت ممکن در بازار باشد و در صورت ارائه پیش فاکتور با قیمت پایین تر قیمت این مجموعه نیز تغییر خواهد داشت.

بسته بندی فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد

بسته بندی انواع فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد که توسط این نمایندگی به پروژه های سراسر کشور ارائه می شود، قرقره های ۴۰۰۰ متری می باشند که غالبا در صورت نیاز به متراژ های پایین تر این امکان برای مشتریان وجود دارد که در خواست خود را ثبت نمایند تا از طریق برش، فیبر نوری مورد نیاز آنها تامین گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دنیای فیبر نوری

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
بنر آراد کابل

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری 12 کر

فیبر نوری ۱۲ کر خاکی رفسنجان

مجموعه آراد کابل، مرکز خرید فیبر نوری ۱۲ کر خاکی سینگل مود رفسنجان به قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید