پنجشنبه , خرداد ۳ ۱۴۰۳
خانه / فیبر نوری فایبرلند / مرکز فروش فیبر نوری ۲۴ core فایبرلند
بنر مرکز سیم و کابل ایران

مرکز فروش فیبر نوری ۲۴ core فایبرلند

مرکز فروش فیبر نوری ۲۴ core فایبرلند که در انواع outdoor این کابل های نوری را به مشتریان عرضه می نماید، دنیای فیبر نوری می باشد که علاوه بر فروش فیبر نوری، عرضه تجهیزات شبکه و کابل های شبکه را نیز در برنامه کاری خود گنجانده است.

فیبرهای نوری مخابرات فایبرلند انگلستان یکی از انواع کابل های نوری شناخته شده در بازار ایران است که در مقایسه با برندهای خارجی دیگر موجود در ایران، این محصولات قیمت فروش بالاتری را دارا می باشند و آراد کابل به دلیل استفاده از محصولات فایبرلند در پروژه های بزرگ و خاص، این برند را در لیست خود قرار داده است.
فیبرهای نوری ۲۴ کر با برندهای مختلف به صورت ۲۴*۱، ۶*۴ و همچنین ۱۲*۲ تولید می شوند که این فیبرهای نوری به صورت single mode و multimode تولید می شوند و بسته به نیاز پروژه ها در انتقال اطلاعات از این کابل های نوری می توان استفاده کرد.
فیبرهای نوری ۲۴ کر فایبرلند در انواع armored و کانالی موجود می باشد و ترکیب های مختلف این کابل ها قابل ارائه به مشتریان این محصولات می باشد.
فیبرهای نوری فایبرلند انگلستان در میان کابل های نوری خارجی موجود در بازار ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل این مرکز فروش این کابل ها را برای مشتریان خاص خود وارد نموده است.

انواع فیبر نوری ۲۴ core موجود در آراد کابل

فیبرهای نوری ۲۴ core به دلیل کاربرد زیاد و تقاضای زیاد مشتریان برای خرید این کابل ها، با برندهای مختلفی در آراد کابل موجود است که می توان به مهمترین آنها اشاره نمود.
شهید قندی یزد
تهران سیمین فر
رفسنجان
Ofo عمان
دراکا دانمارک
Ls کره 
• نگزنس
پروژه های مخابراتی می توانند علاوه بر خرید محصولات فایبرلند، این کابل های نوری را نیز به عنوان برندهای شناخته شده از این مجموعه خریداری نمایند.

منبع : آراد کابل

بنر آراد کابل

دیدگاهتان را بنویسید